آموزش ادمین وب سایت

جلسه اول – آموزش ورود به پنل ادمین سایت وردپرسی

این آموزش درباره چگونگی ورود به ادمین سایت جهت اعمال تغییرات و مدیریت وب سایت فروشگاهی می باشد.

جلسه دوم – آموزش آشنایی با پنل ادمین سایت فروشگاهی


این آموزش آشنایی با پنل ادمین سایت می باشد تا بتوانیم اعمال تغییرات و مدیریت وب سایت فروشگاهی را انجام بدهیم.


جلسه سوم – نحوه ویرایش پیوند یکتا (لینک محصول) در سایت فروشگاهی


در این آموزش یاد می گیریم که چطور میشه پیوند یکتا یا همون url محصول که در وب سایت فروشگاهی وارد شده را اصلاح کرد تا بتوانیم این تغییر را انجام بدیم.


جلسه چهارم – آموزش انتخاب، اضافه یا حذف کردن دسته بندی در سایت فروشگاهی

در این آموزش نحوه انتخاب، اضافه یا حذف کردن دسته بندی در سایت فروشگاهی را یاد می گیریم. موضوع مدیریت دسته بندی در پیدا کردن محصولات در سایت توسط کاربر بسیار اهمیت دارد.


جلسه پنجم – آموزش بهینه سازی عکس در فتوشاپ و سایت Tinypng


در این آموزش ابزارهای بهینه سازی عکس مثل فتوشاپ و سایت Tinypng رو یاد می گیریم و هرگز نباید بدون بهینه سازی تصاویر را روی سایت آپلود نمود.


جلسه ششم – اصول درج محصول ساده در فروشگاه آنلاین

در این آموزش یاد می گیریم که چطور می توانیم محصول ساده به سایت فروشگاهی خود اضافه کنیم. جزییات در ویدیو توضیح داده شده که می توانید تماشا بفرمایید.


جلسه هفتم – آموزش اصلاح، حذف یا اضافه کردن ویژگی محصول در صفحه فروشگاه


در این آموزش نحوه اصلاح، حذف یا اضافه کردن ویژگی محصول در سایت فروشگاهی را یاد خواهیم گرفت که در تعریف محصول متغییر بسیار اهمیت دارد و پیش نیاز می باشد.


جلسه هشتم – اصول درج محصول متغیر در فروشگاه آنلاین

بعد از پیش نیاز افزودن ویژگی ها در این ویدیو به آموزش اصول درج محصول متغیر در سایت فروشگاهی وردپرس می پردازیم. جزییات در ویدیو کامل توضیح داده شده است.


جلسه نهم – آموزش انتخاب عکس شاخص و گالری محصول و وارد کردن Alt در وردپرس


محصولات در وب سایت فروشگاهی وردپرس شامل عکس شاخص و گالری هستن که در این آموزش یاد می گیریم که چطور می توانیم این عکس ها را انتخاب یا تغییر دهیم و متن جایگزین برای آنها در نظر بگیریم.


جلسه دهم – آموزش انتخاب رنگ پالت برای ویژگی رنگ در سایت فروشگاهی

بعد از افزودن محصول متغیر با ویژگی رنگ، اگر نیاز باشد رنگ مورد نظر ویژگی به کاربر نمایش داده شود تا موجب انتخاب راحت تر محصول گردد، در این ویدیو آموزش و کامل توضیح داده شده است.

 


جلسه یازدهم – آموزش کم و زیاد کردن موجودی با کمک افزونه در فروشگاه آنلاین


در سایت فروشگاهی، مدیریت موجودی محصول بسیار اهمیت بالایی دارد که در این آموزش یاد می گیریم که چطور موجودی محصولات ساده و متغیر را تغییر بدهیم و تعداد آنها را کم یا زیاد کرد.


جلسه دوازدهم – اصلاح هزینه پست ساده در فروشگاه آنلاین

هر مرسوله پستی در وب سایت فروشگاهی شامل هزینه پست می باشد که در این آموزش می بینیم که چطور می توانیم مبلغ هزینه پست ساده را در سایت فروشگاهی تغییر دهیم.

 


جلسه سیزدهم – آموزش ساخت کد تخفیف ساده در سایت فروشگاهی


یکی از راهکارهای جذب و نگهداشتن کاربران سایت در دیجیتال مارکتینگ ارائه کدتخفیف جهت خرید مجدد و بیشتر می باشد که در این آموزش نحوه افزودن کد تخفیف ساده را در سایت فروشگاهی می بینیم که به طور کامل توضیح داده شده است.


جلسه چهاردهم – پرینت سفارشات در سایت فروشگاهی

جهت ارسال مرسوله های پستی نیاز است که جزییات مشخصات فرستنده و گیرنده بروی آنها ثبت گردد اینکار با چند کلیک در سایت فروشگاهی به راحتی قابل انجام می باشد و لیست کلیه سفارشات قابل پرینت گرفتن می باشد. در این آموزش جزییات کامل توضیح داده شده است.

 


جلسه پانزدهم – نحوه ارسال پیامک برای متقاضیان یک محصول در فروشگاه آنلاین


ارتباط با کاربران سایت بسیار پراهمیت می باشد یکی از موارد زمانی بوده که محصولی در سایت ناموجود می شود و کاربر نیاز دارد تا پس از موجود شدن مطلع شده تا بتواند خرید خود را نهایی نماید، در این آموزش جزییات نحوه اینکار آموزش داده شده که می توانید مشاهده بفرمایید.


جلسه شانزدهم – نحوه کپی کردن لینک یک محصول از سایت فروشگاهی برای درج در استوری اینستاگرام و…

کلیه محصولات که در سایت فروشگاهی افزوده می شوند شامل لینک برای دسترسی هستند که در این آموزش نحوه کپی کردن آن لینک جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی گفته شده که می توانید جزییات آن را مشاهده بفرمایید.

 


جلسه هفدهم – نحوه درج راهنمای اندازه به صورت جدول در صفحه محصول سایت فروشگاهی


در سایت فروشگاهی آنلاین سایز محصول بسیار اهمیت ویژه ای دارد تا کاربر بتوانید محصول مناسب سایز خود را انتخاب و اقدام به خرید نمایید. اگر در قالب جدول باشد مشاهده و بررسی آن راحت تر و مناسب تر می باشد که در این آموزش یاد می گیریم که چطور می توانیم این کار مهم را در سایت فروشگاهی انجام بدیم.


جلسه هجدهم – آموزش نحوه تغییر رمز عبور ورود به ادمین در سایت وردپرس

از موارد امنیتی بسیار ساده در مرحله اول تغییر رمز عبور به صورت دوره ای می باشد که در این آموزش یاد می گیریم که چطور می توانیم رمز عبور ورود به ادمین سایت فروشگاهی وردپرس را تغییر دهیم.